(06272) 2 70 03 dnz-zolushka-4@yandex.ua
 Регистрация

Історія дошкільного закладу

Viktoria 13-09-2016, 23:25 1 002 Історія дошкільного закладу

   

СТОРІНКА ІСТОРІЇ

ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №4 МІСЬКУО «ПОПЕЛЮШКА»

Наше кредо: «Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти,

або такою, як ти бажаєш. Допоможи їй стати не тобою, а собою». 


З історії:       

     Місто Костянтинівка розташовано в північній частині Донецької області на річці Кривий Торець. З року в рік місто змінювало свій вигляд, розсувалося вшир. Уздовж лівого берега Кривого Торця підіймалися багатоповерхові будівлі трьох мікрорайонів: “Ювілейний”, “Сонячний”, “Південний”. У кожному мікрорайоні одночасно з житловими будинками споруджувалися магазини, лікувальні установи, кінотеатри, аптеки, школи та дошкільні установи.

         1 грудня 1971 року відкрив свої двері для дітей дошкільного віку  ясла-сад №4 з красивою,  доброю, і казковою назвою «Попелюшка».

 

 Очолила його Хілько Валентина Петрівна. У 1981 році на посту завідувачки дошкільним закладом її змінила Герасимова Євдокія Олександрівна, людина енергійна, добра, відповідальна. Вона згуртувала навколо себе досвідчений, дружний, цілеспрямований колектив. У 2005 році дошкільну установу очолила Шалабаєва Надія Петрівна, фахівець вищої кваліфікаційної категорії, «Відмінник освіти України». Постійний потяг до самоосвіти, творчий пошук, незадоволеність досягнутим, любов до дітей і педагогічної праці сприяли створенню міцного авторитету у колег,  дітей та батьків.

    За час свого існування дошкільний заклад випустив більш ніж вісім тисяч чоловік, які освоїли різні професії, а деякі з них отримавши середню та вищу педагогічну освіту повернулися до закладу вихователями - Дюміна І.В., Булгакова Т.О., Переверзєва О.О.,  Пеньковська А.О.,  Стебівка І.В., Ставицька І.П.

 

     Дошкільний заклад  живе сьогоденням і має статус опорного навчального закладу освітнього округу №2 з питань всебічного і гармонійного розвитку дітей дошкільного віку і є базовим для обласних  і міських курсів підвищення кваліфікації. На сьогоднішній день у ньому працюють 30 педагогів: 15 з них мають вищу педагогічну освіту та 15 – середню педагогічну освіту. За наслідками атестації - 6 педагогів мають вищу кваліфікаційну категорію, 6 – 1 кваліфікаційну категорію, 3 – мають педагогічне звання «Вихователь-методист». Нагороджені     грамотами   міського   управління  освіти – 9 педагогів,   грамотою  обласного  управління  освіти   і   науки  -   7   педагогів,   грамотою    Міністерства  освіти  і  науки   України    5  - педагогів,  3 педагога -     нагороджено знаком „Відмінник освіти України”,  12 педагогів нагороджено грошовими преміями.

      Для успішного навчання та виховання дошкільників в закладі створені оптимальні умови: зимовий міні-сад, музичний та спортивний зал, театральна студія, ізостудія, картинна галерея, музей малих скульптур, творча майстерня та пізнавальна лабораторія, масажний кабінет.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Похожие новости

Правила прийому до днз

 ПРАВИЛА УТРИМАННЯ, НАВЧАННЯ ТА ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ      Відповідно до

13.09.16 Прийом дітей до ДНЗ
Керівництво дошкільного закладу

Керівництво дошкільного закладу директор:   ШАЛАБАЄВА  НАДІЯ  ПЕТРІВНА

13.09.16 Керівництво ДНЗ

Copyright © 2016 . Все права защищены. Копирование материала строго запрещено.
Закрити