(06272) 2 70 03 dnz-zolushka-4@yandex.ua
 Регистрация

Напрямки роботи ДНЗ

Viktoria 14-09-2016, 00:37 2 640 Напрямки діяльності ДНЗ

Пріоритетні напрямки роботи:

               У дошкільному закладі функціонують 12 груп, які працюють по таким  напрямкам

Інтелектуальний: Профільна логіко-математична група працює за авторською  програмою “Розвиток  логіко-математичних  здібностей дітей дошкільного віку”, складеною педагогічним коллективом дошкільного закладу, затвердженою міським методичним кабінетом. В розклад видів діяльності додатково внесені інтелектуальні хвилинки, знайомство з енциклопедією, інтегровані заняття, ігротека, вікторини, розваги. Діти попередніх випусків профільної групи продовжують поглиблене навчання в школі за профілем.                                         


Для формування екологічної самосвідомості, пізнання навколишнього світу   в дошкільному закладі відкрито профільну еколого-валеологічну групу, де діти  знайомляться з різноманітними формами життя на Землі, їх взаємозв’язком та взаємодією, розкривая суть “людина – частина природи”. З цією метою організовуються екскурсії, досліди, спостереження, читання пізнавальної літератури. Гуманітарний: Полікультурному вихованню дітей сприяє відкрита більш ніж 5  років профільна група з вивчення англійської мови. Навчання будується на усній основі, що передбачає формування і розвиток  мовленнєвих навичок та вмінь спілкування іноземною мовою. На заняттях діти вчаться складати розповіді про себе, свою сім’ю, відпрацьовують  правильну звуковимову, накопичують лексику  через розучування пісень, віршів, лічилок.
                      

Педагоги дошкільного закладу працюють над формуванням духовної культури дитини через ознайомлення з національною символікою, традиціями та культурою українсько народу. Діти приймають активну участь у театралізованих діях, зв’язаних з народними традиціями та національнимисвятами.

 

Робота в логопедичних групах спрямована на усунення дефектів звуковимови, розширення словника, правильне вживання граматичних форм, розвиток зв'язного мовлення використовуючи інноваційні технології К. Крутій, А. Богуш, Н.Гавриш. Багато уваги приділяється заняттям логоритмики та біоеноргопластиці, які благодійно впливають на розвиток фонематичного слуху дітей, сприяють узгодженню рухів тіла з мовою.Художньо-естетичний: В дошкільному закладі приділяється багато уваги всім видам продуктивної діяльності: малюванню,  художній  праці, конструюванню з паперу  та природного матеріалу. У кожній віковій групі створено куточок   для самостійної художньої діяльності, облаштований необхідним матеріалом та обладнанням для розвитку  творчості дітей. У дошкільному закладі працюють гуртки: “Чарівний пензлик” де діти знайомляться з

традиційними і нетрадиційними техніками  малювання, заохочуються до дизайнерської діяльності, пов’язаної з благоустроєм та оформленням інтер’єру.  Особлива роль віддається праву обирати матеріали, місце роботи, сюжету тощо, що дає можливість проявити творчість, використовуючи власний досвід.


Гурток “Талановиті пальчики” формує у дітей необхідні вміння та навички для заняття художньою працею, для цього широко використовуються естетичні  хвилинки „Прекрасне поруч”, ”Хвилинки милування”. Робота цього гуртка спрямована на розв’язання цілого ряду важливих освітніх завдань, які розвивають у вихованців спостережливість, вміння порівнювати, відгукуватись на красу, створювати багатосюжетні композиції. Вихованці гуртка вміють створювати оригінальні саморобки з природних та штучних матеріалів.Музично-естетичний: Головною метою музичних керівників дошкільного закладу є створення умов, спрямованих на розвиток творчого потенціалу кожної дитини засобами театралізованої діяльності. Перетворюючись на казкових героїв, діти отримують досвід і уміння ярко та глибоко  відчувати, володіти собою, своїм тілом, мовою, емоціями, жестами, мімікою.   

                                           

Фізкультурно-оздоровчий напрямок: Фізкультурно-оздоровча та лікувально-профілактична робота в дошкільному має своєю метою сформувати в дитині світоглядно-оздоровчу поведінку – на основі реалізації принципів: пізнай себе, створи себе і допоможи собі сам. Для реалізації  цієї мети в дошкільному закладі використовуються різні види фізкультурних занять: традиційні, сюжетні, змагання,тренування, заліки, самостійні заняття за інтересами, диференційовані заняття по статевим ознакам, знаття з серії “Турбуюсь про своє здоров’я”. Результативно впроваджується в практику роботи інноваційна технологія М. Єфименко “Театр фізичного виховання та оздоровлення дітей”. 

 

 В дошкільному закладі розроблена система заходів для дітей з порушеннями постави та плоскостопості: індивідуальна корекційна робота, лікувальна гімнастика та масаж, ходьба босоніж. З метою формування творчих здібностей дітей, виховання культури рухів організована робота гуртка “Горизонтальний пластичний балет”.

 скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Похожие новости

Історія дошкільного закладу

   СТОРІНКА ІСТОРІЇДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №4 МІСЬКУО «ПОПЕЛЮШКА»Наше кредо: «Не

13.09.16 Історія дошкільного закладу
Правила прийому до днз

 ПРАВИЛА УТРИМАННЯ, НАВЧАННЯ ТА ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ      Відповідно до

13.09.16 Прийом дітей до ДНЗ

Copyright © 2016 . Все права защищены. Копирование материала строго запрещено.
Закрити