(06272) 2 70 03 dnz-zolushka-4@yandex.ua
 Регистрация
Новини

Гра-драматизація "Федорино горе"

Viktoria 27-04-2018, 20:48 697 Новини / Розваги / Сонячний зайчик

      Усі діти — різні, і пересвідчитися в цьому можна під час спостереження за самостійною діяльністю дошкільників. Хтось старанно будує башту з кубиків, інший малює свою родину, а ще кілька дітей захоплено грають м’ячем. Задовольнити потреби кожної дитини у дитячому садку може гурткова робота.  У нашому дошкільному закладі № 4 «Попелюшка» працюють гуртки, які допомагають  дітям проявити свої здібності й інтереси. Один з них - театральна студія під керівництвом вихователя Кіценко Ольги Михайлівни.

      Основними напрямками в  роботі театральної студії «Сонячний зайчик» є - активізація творчого потенціалу дитей та включення їх в театралізовану діяльність.  Використання театралізованої  творчості дозволяє: формувати у дітей моральну поведінку (виховувати у них негативне ставлення до жорстокості, хитрості, боягузтва); прищеплювати  елементарну культуру поведінки, розширювати і поглиблювати їх знання про навколишній світ; формувати у дітей уявлення про театр як  мистецтво зображення драматичних творів на сцені, виховувати у дітей інтерес до театрально-ігрової діяльності, удосконалювати їх музичні здібності при створенні художнього образу;  розвивати у дітей психічні процеси (увага, пам'ять, сприйняття, мислення, уява); активізувати і розширювати у дітей словниковий запас, удосконалювати у них звуковимову, граматичну будову і навички зв'язного мовлення, її темп і виразність; удосконалювати у дітей моторику, координацію, плавність, переключення і цілеспрямованість рухів.

        Результатом роботи  гуртка стала  постановка музичної гри-драматизації  «Федорино горе»  за віршованою казкою К. Чуковського, яку із задоволенням 26 квітня 2018 р. переглянули діти середніх та старших груп  і  батьки дошкільнят.
 

 

  

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Похожие новости

Сонячний зайчик

 Музично – театральна студія«Сонячний зайчик» Керівник студії Кіценко Ольга Михайлівна 

30.08.17 Сонячний зайчик
Кришталевий чобіток

 Хореографічна студія«Кришталевий чобіток» Керівник студії Гулєвіч  Олена

30.08.17 Кришталевий чобіток
Чарівний завиток

 Гурток з художньо – естетичного розвитку дітей           

30.08.17 Чарівний завиток
Програмно-методичне забезпечення дошкільної освіти в Україні

Про чинні програми з дошкільної освіти в Україні  Відповідно до листа Міністерства освіти

10.02.17 Програмне забезпечення
Напрямки роботи ДНЗ

Пріоритетні напрямки роботи:               У дошкільному

14.09.16 Напрямки діяльності ДНЗ

Copyright © 2016 . Все права защищены. Копирование материала строго запрещено.
Закрити